Сайт працюєАле ми продовжуємо роботу над оновленням :)

Інтимні секрети: 10 відкриттів, які роблять чоловіки

1-10-2023, 19:51
295
0
Інтимні секрети: 10 відкриттів, які роблять чоловіки

Чоловік, який починає свій шлях в інтимній сфері, часто схильний до впливу міфів та ілюзій, які можуть бути натхнені фільмами, журналами, обговореннями на форумах та оповіданнями друзів. У цій статті ми розглянемо типові чоловічі помилки та особливості відкриттів у світі сексуальних стосунків.

1. Фільми та реальність - різні речі


Молоді чоловіки, часто натхненні різними порнофільмами, можуть розвивати нереалістичні уявлення про жінок і секс. Наприклад, вони можуть помилково вважати, що секс завжди закінчується сім'явипорскуванням на жінку, що жінки зобов'язані ковтати сперму, і що для анального сексу не потрібно презерватив, який можна використовувати у всіх видах сексу.

Внаслідок таких спотворених уявлень про секс, молода людина може зіткнутися з подивом, якщо жінка відмовиться від певних сексуальних практик, наприклад, від ковтання сперми або безпечного анального сексу. Іноді він може навіть вважати жінку дивною та вирішити шукати іншу партнерку. Однак, згодом він, можливо, усвідомлює, що жінка також має свої переваги та межі, що гігієнічні аспекти мають значення, і що секс має приносити задоволення обом партнерам як емоційне, так і фізичне.

2. Розмір не має значення


Порнофільми та різні оповідання часто створюють нереалістичні очікування щодо розмірів статевих органів та фізичної зовнішності. Молоді хлопці, що впливають такою міфологією, можуть думати, що тільки великі "органи" (не менше 20 см завдовжки) здатні задовольнити жінку, і що жінки з невеликими грудьми та сідницями не мають цінності у сексуальному плані.

Однак, з часом вони усвідомлюють, що головне в сексі - не розмір, а те, як уміло вони ним керують. І для досвідченої коханки навіть фізична форма перестає бути першому плані важливості.

3. Досвід приходить із віком


Спочатку чоловіки, як правило, віддають перевагу знайомствам з молодшими жінками. Адже жінки, особливо в молодості, часто цікавляться старшими партнерами і такі пари знаходять одна одну. Це пояснюється логікою чоловіків – чим молодша жінка, тим, здається, краще. Крім того, на підсвідомому рівні чоловіки можуть вважати, що молода жінка буде менш досвідченою, і це зробить їх привабливішими в її очах, особливо у сексуальному плані.

Однак, після деякого досвіду з молодими партнерками чоловіки іноді усвідомлюють, що це не завжди приносить те сексуальне задоволення, яке вони шукали. Тому вони починають звертати увагу на старших жінок і розуміють, що саме з ними можна досягти справжнього задоволення.

4. Я не такий мачо, яким себе вважаю


Згодом чоловіки починають дивитися на себе в сексуальному плані об'єктивніше. В юності їх азарт і гормональні зміни можуть давати їм впевненість та відчуття, що вони неперевершені у сексі. Вони можуть вважати себе сексуальними, сильними і розумними, здатними спокусити будь-яку жінку. Спочатку це може працювати, але з часом однакова поведінка і мислення починають дратувати як самих жінок, так і самих чоловіків. Це може призводити до відмов та відносин, які змушують чоловіків переглянути свої уявлення про себе.

Чоловіки розуміють, що бути "мачо" в жіночому розумінні не означає тільки мати гарне тіло, але також включає душевні якості. Вони усвідомлюють, що без емоційної глибини та поваги до жінок їх спокусити буде набагато складніше. Важливість душі та емоційного зв'язку стає очевидною для них.

5. Будь-яку жінку можна спокусити


Чим привабливіша жінка, тим частіше виникає у чоловіка змішаний страх та бажання. Це явище відоме та недивне. Парадоксально, але навіть красиві жінки можуть іноді відчувати нестачу чоловічої уваги.

Сьогодні різні тренінги, які навчають "мистецтву спокуси", доводять, що зовнішність не завжди є головним чинником. Головне – це впевненість у собі та спеціальний підхід до спілкування з жінками. Важливо розуміти, що не завжди найкрасивіші чоловіки привертають увагу найпривабливіших жінок. Як сказала Агата Крісті: "Мене завжди цікавило, чому гірші з чоловіків викликають інтерес у найкращих жінок.

6. Секс на першому побаченні трапляється лише в кіно


Секс на першому побаченні не є чимось унікальним, але все ж таки досить рідкісним явищем у реальному житті. У кіно та журналах ця подія часто зображується набагато частіше, ніж відбувається насправді.

У молодості часто перешкодою до швидкого сексу є прості фактори, наприклад, незручні умови (немає відповідного місця) або інші обставини. Проте з віком, коли люди набирають досвіду, вони не такі поспішні вирушати в ліжко на першому побаченні, якщо це не є їхньою головною метою. Це пояснюється безліччю факторів, і детально про них уже багато разів говорили та написали.

7. Секс в автомобілі небезпечний


Секс у автомобілі, що рухається, небезпечний. Хоча багато хто мріє про отримання задоволення за кермом, на практиці це загрожує негативними наслідками. Під час орального сексу на великій швидкості легко втратити концентрацію та потрапити в аварію. У міру дорослішання чоловіки починають більше цінувати своє життя і надають перевагу безпечному сексу вдома, а не екстремальні розваги на дорозі.

8. Секс утрьох - не найкращий експеримент


Секс утрьох часто згадується як один із способів урізноманітнити нудне подружнє життя або врятувати шлюб від розпаду. Іноді пропонується як ідея задовольнити чоловічі фантазії. Однак варто зауважити, що коли в інтимні стосунки подружжя втручається третя сторона, то це часто може загрожувати шлюбу.

Тому багато хто вважає, що подібні експерименти слід проводити або до укладення шлюбу, або у відносинах поза шлюбом, якщо, звичайно, подружжя не домовилося зворотному до весілля.

9. Одружуватися зовсім не страшно


Багато чоловіків помилково думають, що чим більше жінок вони завоюють, тим більше задоволення вони отримають. Однак, це не завжди так.

Часто безладні та несерйозні сексуальні стосунки можуть стати причиною, через яку чоловіки вирішуються на шлюб. Дехто може навіть стверджувати, що одне не виключає іншого, тобто можна мати коханку, навіть будучи одруженим. Однак згодом вони усвідомлюють, що задоволення можна отримати і від однієї постійної партнерки.

Адже головне у сексі, як наголошується, це не лише фізичне задоволення. Ймовірно, не кожен чоловік має таке широке серце, щоби полюбити десятки жінок одночасно.

10. Секс у шлюбі зміцнює почуття


За останніми науковими дослідженнями, пари, які перебувають у шлюбі, часто займаються сексом частіше, ніж коханці. Фахівці стверджують, що подружжя кохається в середньому 2,8 рази на тиждень, тоді як вільні партнери - в середньому раз на 10 днів.

Це пояснюється просто: із законним партнером більш комфортно займатися сексом у затишній обстановці свого будинку, ніж поза ним. Крім того, секс із дружиною (чоловіком) часто сприймається як надійний та спокійний варіант. Важливо, що він також забезпечує безпеку.

Отже, поширена думка у тому, що шлюб призводить до погіршення сексуальних відносин, який завжди відповідає дійсності. Багато чоловіків приходять до розуміння, що секс у шлюбі може зміцнювати їхні стосунки і не вбиває інтимне життя, особливо якщо вони живуть у гармонії зі своїм подружжям.

Насамкінець, можна сказати, що всі сексуальні відкриття, зроблені кожним чоловіком у своєму житті, можуть приносити позитивний досвід, і не варто боятися їх.
Сподобався матеріал? Підтримай сайт і поділись матеріалом з друзями! :)
Опублікував admin
Подібні публікації
Що подобається жінкам у сексі: ефективні поради
Мужчины часто предполагают, что женщины ищут исключительно романтический и роскошный секс с ароматическими маслами, розовыми лепестками и свечами. Однако на самом деле это далеко не всегда является обязательными атрибутами идеальной интимной встречи. Хотя мягкое постельное белье и бокал шампанского могут создать романтическую атмосферу, самое главное в определении идеального секса -
Як правильно вибрати інтимні мастила та свічки для масажу?
Сексуальне життя можна урізноманітнити з використанням секс-іграшок та інтимних мастил. Використання інтимних мастил може приносити задоволення і допомогти відновити пристрасть у відносинах між партнерами, оскільки вони забезпечують зволоження статевих органів.
Розкриваємо правду: 7 застарілих міфів про презервативи
Напевно, ти чув про важливість контрацепції, але також ходить безліч чуток і міфів про неї. Найпопулярніший спосіб запобігання – презерватив – лідирує і за кількістю помилкових суджень навколо себе. Сьогодні ми розповімо тобі 7 таких міфів, які давно соромно вірити.
Популярні чоловічі міфи та помилки в сексі
Сучасні люди отримують інформацію про секс задовго до того, як починають свої перші інтимні стосунки завдяки різним джерелам, таким як газети, журнали, телевізійні передачі і, звичайно, інтернет. Однак, ця доступність інформації може призвести як жінок, так і чоловіків до інтимних помилок, які можуть негативно вплинути на їхнє реальне сексуальне життя.
Чоловіча сексуальна активність: скільки та як часто?
Секс є важливою частиною життя більшості людей. Однак рівень сексуальної активності може змінюватись серед чоловіків різного віку. Вчені провели дослідження, щоб визначити оптимальну кількість статевих контактів для чоловіків різних вікових груп. Фахівці стверджують, що існує якась нижня планка для підтримки статевої функції, але верхньої межі для частоти сексу в принципі немає – все
Коментарі
Додати коментар
Додати свій коментар:
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:
 • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
  heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
  winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
  worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
  expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
  disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
  joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
  sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
  neutral_faceno_mouthinnocent
Введіть два слова, показані на зображенні: *
Топ Коментарі Архів
Анатолий пише:
Выбор фото. Все предоставленные ею до 200шт. (потом было добавлено еще столько-же)- фото были низкого качества).
Анатолий пише:
Изначально, был против публичного обсуждения, но сын убедил меня в обратном. Она поливает меня и мою семью грязью и
Lara911 пише:
Я ще коли читала перший пост що тоді хотіла поцікавитись, а де можна ознайомитись з творчістю Людмили? Гугл нічого не
«    Грудень 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2023 (66)
Жовтень 2023 (54)
Вересень 2023 (92)
Серпень 2023 (68)
Липень 2023 (83)
Червень 2023 (96)
Опитування
Чи розкажете ви про нас своїм друзям?