Дали бій: Шахтар мінімально поступився Барселоні

13-04-2011, 12:45
2 930
0

У вівторок, 12 квітня, був зіграний матч у відповідь чвертьфіналу Ліги Чемпіонів між донецьким Шахтарем і Барселоною.

Ліга Чемпіонів. Чвертьфінал. Матч

у відповідь Шахтар - Барселона - 0:1

Гол: Месси (43)

Перший матч - 1:5

Значна перемога в першому матчі давала можливість Гвардиоле надати відпочинок ключовим виконавцям напередодні Эль-Классико, але наставник Барселони не став ризикувати і виставив на поєдинок усіх найсильніших (Иньеста був дискваліфікований, Пуйоль травмований). У Мирчи Луческу практично не залишилося вибору в захисті, а тому місця на флангах у відсутності травмованого Срни і дискваліфікованого Раца зайняли Кобин і Шевчук. У іншому румунським фахівець вирішив нічого не міняти.

Шахтар почав поєдинок дуже могутньо, постійно нагнітаючи обстановку біля воріт Вальдеса за рахунок швидкісних пересувань своїх бразильців. На 8-ій хвилині Дуглас Коста повинен був відкривати рахунок але не зумів переграти воротаря. Барселона почала демонструвати свою гру ближче до середини першого тайму. Серію напівмоментів увінчав гол Лео Месси після передачі Дани Алвеша. Буквально відразу ж Шахтар міг порівняти рахунок, але знову прекрасно зіграв Вальдес який відбив штрафний від Жадсона.

У другому таймі команди почали грати на зустрічних курсах, при чому ближче до успіху були підопічні Луческу. На удар Афеллая Шахтар відповів моментами Мхитаряна і Морено проте кожного разу свою майстерність демонстрували воротарі (Морено не потрапив по воротях з вигідної позиції).

Таким чином, Шахтар поступився Барселоні із спільним рахунком 1:6. Суперником каталонців в півфіналі стане переможець пари Реал - Тоттенхэм (у першому матчі команда Моуриньо розгромила лондонців з рахунком 4:0).
Сподобався матеріал? Підтримай сайт і поділись матеріалом з друзями! :)
Опублікував admin
Подібні публікації
Легенди про пиво
Цікаві легенди про пиво, про які ви напевно не чули.
Хей: Кличко прекрасний атлет, але перемога буде за мною
Чемпіон світу по боксу в суперважкій вазі за версією WBC Дэвид Хей зробив комплімент у бік свого майбутнього суперника чемпіона по версіях IBF, IBO і WBO Володимира Кличка
Наші сни та прикмети пов’язані з ними
Кажуть, що бажано побачений сон відразу, як прокинешся, розповісти другові, доброзичливій людині. Але в жодному разі — не розповідайте ворогові!
Хей протестує проти рефері на бій з Кличком
Чемпіона світу в суперважкій вазі за версією WBA Девіда Хея не влаштовує вибір рефері на поєдинок з чемпіоном світу за версіями IBF / IBO / WBO Володимиром Кличком
Я нокаутував 49 суперників, і Хей займе п'ятидесятий рядок у цьому списку
Чемпіон WBO і IBF в суперважкій вазі Володимир Кличко рахує володаря титулу WBA в цій вазі Дэвида Хэя серйозним суперником, який зробить усе, щоб добитися перемоги в призначеному на 2 липня об'єднувальному поєдинку.