Сайт працюєАле ми продовжуємо роботу над оновленням :)

Не робота, а ці 5 аспектів зроблять вас багатими

14-08-2023, 23:23
747
0
Не робота, а ці 5 аспектів зроблять вас багатими

До сих пор никому не удавалось стать богатым, ограничиваясь лишь заработком на пропитание. Основатель и глава TranZact, Чарльз Типс, подчеркнул этот факт, утверждая, что его отец часто повторял: "Еще никому не удалось обогатиться, зарабатывая только на пропитание."

Однако какой аспект финансовой успешности ускользает от большинства людей? Важное значение имеет, по вашему мнению, утверждение, что работа не делает нас богатыми? Ведь множество знаменитых "плохих парней", которые увлечены многими, работают круглосуточно?

Разумеется, достижение богатства требует усилий, и чем дольше вы вкладываете свою энергию, тем выше вероятность достижения поставленных целей. Как мой отец говорил бы сейчас: "Нет ничего плохого в том, чтобы работать на кого-то восемь часов в день. Трудитесь восьмичасовыми рабочими днями и на стороне, а также отделяйте двенадцать часов в день на субботу и воскресенье". Он всегда следовал этому принципу.

Продажа времени почасово не приведет к большому успеху. Отделы кадров хорошо знают, сколько стоит определенный набор навыков в час. Даже если у вас престижный диплом юриста и вы работаете в лидирующей фирме своей отрасли, выставляя счета клиентам на сотни долларов за час, после вычета всех издержек вам удастся сохранить лишь небольшую долю заработанных средств. Даже при интенсивной работе, налаживая по 3000 часов в год, вы не обретете путь к богатству.

Так які знання необхідні досягнення фінансової спроможності?По-перше, ваша мета має бути не тільки фінансовим багатством, а й багатством у більш загальному сенсі.


Фінансове багатство стосується лише грошей, але важливо усвідомлювати, що гроші є лише засобом для позначення створеної продукції. Економіка функціонує з урахуванням обміну, де ви обмінюєте свої товари на товари інших. Основа багатства полягає у поділі землі та ресурсів між різними учасниками ринкових відносин. Гроші ж є лише зручним засобом оплати праці та товарів.

Отже, вам слід розуміти, що необхідно, щоб не прогаяти важливий момент, який приведе вас до перетину вулиці "Лексус" та "Великих грошей".

Розумійте, якої мети ви прагнете.


Мати значний операційний бюджет – це ще ознака багатства. Навіть якщо ви керуєте мільйонами доларів щорічно, справжнім багатством є лише дохід, який перевищує цю суму.

Як правило, вкладати великі гроші з невеликим прибутком може призвести до тривожності, тому що як великі, так і маленькі карткові будиночки обрушуються з однаковою швидкістю.

Фінансовий важіль


Ваш партнер у бізнесі каже, що йому терміново потрібні 200 конденсаторів для безперервної роботи виробничої лінії. Він готовий заплатити вам 2 долари за штуку і перебуває у розпачі. У вас є 100 доларів, і ви знаєте, де можна купити такі ж конденсатори за 1 долар за штуку. Є можливість заробити! Альтернативно, ви можете зайняти ще 100 доларів під 10% і практично потроїти свій початковий капітал. І що більш вигідно, можна попросити вашого бізнес-партнера заплатити вперед і отримати ще більше вигод без ризику для ваших власних фінансових ресурсів.

Кадровий важіль


У минулому, коли я був торговцем, я вирішив найняти мийника вікон. Наступного дня він з'явився у нашому офісі у нарядному костюмі, взяв 20 доларів на дрібні витрати та доручив своєму помічнику виконання роботи. Поступово я помічав, що в нашому місті є й інші помічники цього мийника вікон, як мінімум, троє.

Я розглянув потенціал його прибутку. У результаті з'ясувалося, що цей хлопець, не напружуючись, заробляв близько 120 доларів на годину, тоді як середня оплата за роботу одного працівника становила 21 долар (35 років тому). Мене здивувало, що він заробляв у 4 рази більше за мене. І це тоді, коли я був партнером успішної компанії в роздрібній торгівлі. При цьому в нього було набагато менше проблем та персоналу!

Використовуйте всі доступні вам можливості


Виробничий цикл починається в той момент, коли заповзятлива людина кидає погляд уперед і вловлює перспективу для заробітку. Розглянемо, наскільки просто було б розпочати свій власний бізнес з миття вікон. То чому ж 99% всіх мийників вікон вважають за краще справлятися з цією справою самостійно?

Здатність визначити ситуації, які можуть перетворитися на джерела доходу, вимагає інтуїції, яку також необхідно розвинути у собі. Більшість людей не беруться до здійснення своїх ідей. У той час як інші створюють свої власні робочі місця, де їм доводиться виконувати обов'язки керівника, секретаря та маркетолога одночасно – таким чином, об'єднуючи одразу 4 ролі в одній, що є досить складним завданням.

Гроші мають приносити гроші


Згадайте, як Марк Цукерберг за один день збільшив свій статки на 4 мільярди доларів? І як Джефф Безос нещодавно збільшив свій капітал на 6 мільярдів лише за 20 хвилин? Як їм це вдалося? Хіба вони провели на роботі набагато більше часу? Ні, тут річ у акціях. Коли ви протягом свого життя витратите приблизно 100-150 тисяч годин на роботу. Подумайте, що це могло б означати, якщо помножити кількість годин на вартість праці за годину, щоб визначити свій потенційний рівень багатства.

Гроші та акції працюють цілодобово, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік, без будь-яких зусиль з вашого боку. Суть у тому, щоб жити ощадливо, починаючи з ранніх років, відмовляючи собі у непотрібних тратити та відкладаючи зайві гроші. Приводьте свої гроші в рух, і вони будуть приносити прибуток навіть під час вашого сну. Ви можете насолоджуватися обідом у ресторані, дозволяючи грошам оплачувати вашу їжу, доки ви вживаєте її.

Як усе склалося для мого батька?


Зараз моєму батькові 94 роки, і він почувається досить комфортно. З роками він трохи збагатився. Ще в 1960-х роках він активно займався нерухомістю і, здається, впіймав успіх. У ті часи він інвестував у нерухомість з огляду на майбутнє швидке зростання передмість через будівництво нового шосе через Даллас. Ми навіть переїхали до невеликого містечка, де батько вклав великі гроші в кілька кварталів у бідній частині міста, на перехресті двох головних доріг. Пам'ятаю, наскільки оптимістичним був його дух, коли він зважився на ці зміни у своєму житті.

Але потім сталося щось, що він не очікував. Зростання, яке він очікував, почалося, але не в старій частині міста, де передбачалося, а на території пасовищ для великої худоби з протилежного боку нового шосе. Іншими словами, на тій землі, яку він міг би придбати багато років тому за 50 доларів за акр, а сьогодні вона коштує майже 2 мільйони доларів. Що ще гірше, коли він усвідомив, що обрав не той район міста, відсоткові ставки зросли до двозначних значень, роблячи угоду малоприбутковою. В результаті він провів 20 років свого життя, як жук, що застряг у пляшці із соком і нездатний рухатися. Це зробило його людиною, змученою смутком.

І останній урок полягає в тому, що вам слід припинити повністю присвячувати своє життя прагненню розбагатіти. У житті неможливо уникнути ризиків та помилок. Ви можете робити все ідеально правильно, роблячи хитрі кроки один за одним, але все одно можете опинитися в гіршому становищі, ніж на початку.

Жоден з нас не призначений для такого рівня стресу, напруження та невизначеності. Це робить роботу іншим людям за стабільну зарплату досить привабливою альтернативою.
Сподобався матеріал? Підтримай сайт і поділись матеріалом з друзями! :)
Опублікував admin
Подібні публікації
Секрети легкого завоювання довіри: 10 корисних звичок
Возможно, ты считаешь себя добрым человеком, который не желает никому вреда, но это само по себе не гарантирует, что окружающие будут доверять тебе. Даже если ты профессионал в своем деле и искренне стремишься помочь другим, это не всегда достаточно. В итоге, доверие к тебе зависит от множества факторов, и люди делают свой выбор, основываясь на том, как ты ведешь себя в повседневной
8 фундаментальних істин про гроші, які слід знати кожному
Гроші є мотивацією, через яку більшість людей змушені вставати з ранку, вирушати на роботу та терпіти 9-годинний робочий день п'ять днів на тиждень. Все це робиться з метою мати можливість купувати те, що ми хочемо, обмежуючись нашою зарплатою та кредитним лімітом. Багато людей, навіть заробляючи великі гроші, не мають фінансової грамотності і не знають, як правильно розпоряджатися
Майстерність обмеження: вміння відрізняти головне від другорядного
У каждого из нас накладывается множество обязанностей и задач, которые могут ограничивать наше время. Электронные письма, на которые требуется ответить, домашние дела, забота о питомцах, заброшенный автомобиль и многое другое. Эти мелкие, на первый взгляд, детали способны забрать у нас целый день, украсть всю свободную минуту. К концу дня мы чувствуем себя изможденными, словно выжатыми
Ознаки того, що ти знайшов свою справу у житті
Часто, якщо не завжди, справжнє покликання в житті виходить за рамки звичайної роботи, де ми проводимо більшу частину свого часу. Знайшовши своє справжнє покликання та отримавши винагороду за його здійснення, можна назвати себе щасливчиком. Проте, замість слова «зарплата», більш придатним використовуватиме нейтральне вираження «достатні кошти», які забезпечать як існування, а й
Робота мрії проти реальності: як знайти роботу та мрію окремо
Багато хто з нас, працюючи на певній посаді, замислюється над тим, що вона знаходиться далеко від нашої роботи мрії. Коли ми щодня вирушаємо на роботу, мріємо про те, щоб наше хобі чи захоплення стали джерелом доходу, і щоб ми могли займатися улюбленою справою на роботі. Однак не завжди те, що ми вважаємо роботою мрії, виявляється таким на практиці. Таким чином виникає питання, як
Коментарі
Додати коментар
Додати свій коментар:
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:
 • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
  heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
  winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
  worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
  expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
  disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
  joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
  sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
  neutral_faceno_mouthinnocent
Введіть два слова, показані на зображенні: *
Топ Коментарі Архів
Анатолий пише:
Выбор фото. Все предоставленные ею до 200шт. (потом было добавлено еще столько-же)- фото были низкого качества).
Анатолий пише:
Изначально, был против публичного обсуждения, но сын убедил меня в обратном. Она поливает меня и мою семью грязью и
Lara911 пише:
Я ще коли читала перший пост що тоді хотіла поцікавитись, а де можна ознайомитись з творчістю Людмили? Гугл нічого не
«    Вересень 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Вересень 2023 (85)
Серпень 2023 (68)
Липень 2023 (83)
Червень 2023 (96)
Травень 2023 (94)
Квітень 2023 (102)
Опитування
Чи розкажете ви про нас своїм друзям?