Сайт працюєАле ми продовжуємо роботу над оновленням :)

6 сигналів твоєї деградації та як з нею боротися

8-10-2023, 17:19
1 762
0
6 сигналів твоєї деградації та як з нею боротися

Деградація може торкнутися навіть на перший погляд успішної людини. Коли ми починаємо пізнавати його ближче, ми часто відчуваємо глибоке розчарування. Той, хто раніше здавався взірцем для наслідування, виявляється непродуктивним чи малоцінним. Можливо, в минулому він був яскравою особистістю, але кожна людина здатна зазнавати деградації. Однак важливо пам'ятати, що цей процес можна зупинити, головне – усвідомити його вчасно.

1. Споживаєш лише розважальний контент


Обмежуватися лише розважальним контентом може бути шкідливим і, ймовірно, неможливо завжди залишатися зосередженим на серйозних речах. Іноді можна розслабитися, подивитися короткі відео на YouTube або стежити за контентом блогера, який приносить позитивні емоції. Однак важливо пам'ятати, що це може бути марною тратою часу. Ви не розвиваєте себе і не розширюєте свій світогляд. Просто знайте: подібний контент часто споживають підлітки, але вони принаймні також навчаються в школі.

Недолік різноманітної інформації відчувається, коли ви не можете знайти цікаві теми для обговорення або не знаєте, як включитись у розмову про щось важливе, окрім життя знаменитостей.

Що робити:
Для поліпшення ситуації варто активно формувати своє інформаційне оточення. Витрати деякий час на аналіз підписок, позбався непотрібного контенту і заповни порожнечі кориснішими і дорослішими матеріалами. Не потрібно підписуватись на сотні груп чи каналів, які ти не відвідуєш чи не дивишся, навіть у пасивному режимі вони впливають на рекомендації.

Додай у свій інформаційний пул серйозний контент і алгоритми почнуть пропонувати схожі варіанти. Поступово твоє інформаційне оточення сприятиме розвитку особистості, а не її занепаду.

2. Повністю виключений із творчого процесу


Не кожна людина приречена на творчу велич, і не кожна може заробити, створюючи щось унікальне. Але необов'язково говорити про світове визнання, публічність і фанатські натовпи. Важливо мати спосіб самовираження в будь-якій з незліченних сфер.

Якщо ти повністю виключаєш себе із творчого процесу, ти втрачаєш зв'язок із загальною культурою людства. Навіть наші далекі предки, не маючи безліч прикладів для наслідування, займалися творчістю десятки тисяч років тому. Саме завдяки цьому людство досягло сучасного рівня розвитку.

Що робити:
Для початку, найкращий спосіб воскресити свою творчу жилку – згадати старе хобі, яке давно залишилося у минулому. Часу для нього завжди можна знайти, просто питання у твоєму бажанні. Можеш спробувати щось нове, навіть якщо це почнеться з не дуже вдалих спроб, як смішний мем або кілька недосконалих рядків тексту. Головне - не приймати надто близько до серця критику, яку можуть висловити інтернет-експерти. Згодом твої навички та результати обов'язково покращаться.

3. У твоєму колі спілкування немає нікого кращого за тебе
Якщо в твоєму житті немає нікого, хто міг би тебе перевершити або запропонувати щось цінніше, ніж біологічні основи, такі як їжа, вода, сон і, можливо, предмети особистої гігієни, це може свідчити про проблему. Такий стан можна назвати розчаруванням у собі та життя загалом.

Людина відрізняється від тварин тим, що має більш високі потреби і амбіції. В іншому випадку ми досі жили б у печерах і готували їжу на відкритому вогні. Але навіть вогонь, зрештою, можна вважати зайвим, адже люди жили в умовах без нього протягом багатьох тисячоліть.

Що робити:
Для початку важливо відновити зв'язок зі старими друзями, які досягли великих успіхів. Тут не лише про матеріальне процвітання, пріоритети вибираєш сам. Слухай думку визнаних експертів в області, що тебе цікавить, а не слідуй сумнівним думкам лідерів.

Не варто уникати нових знайомств, оскільки кожен заслуговує на шанс. Однак віддаляйся від тих, хто явно тягне тебе вниз. Не обов'язково повністю розривати стосунки з такими друзями, але варто обмежити кількість часу, що проводиться з ними.

4. Не дбаєш про свій фізичний стан


Турбота про свій фізичний стан вкрай важлива, бо якщо твоє тіло вийде з ладу, ніщо інше не зможе це компенсувати. Ні знання, ні матеріальне становище, ні соціальний статус не можуть замінити втрати. Поглянь на молодих людей віком близько 30 років, які вже не в змозі пробігти навіть 200 метрів через нездоровий спосіб життя, зайві кілограми та низьку фізичну активність. Це не є нормою, і не слід їх наслідувати. Можливо, ти теж відкладаєш рішення про турботу про своє здоров'я, але врахуй, що з роками це стає все складнішим. Слід взяти себе в руки і почати роботу над собою, інакше колись буде вже запізно.

Що робити:
Дії залежать від конкретних проблем, з якими стикаєшся. Важливо пам'ятати, що ти більше не віком 18 років і після перерви в активності твоє тіло не готове до колишніх навантажень. Кожен додатковий кілограм негативно впливає на коліна та інші суглоби. Тому, повертаючись у форму, важливо робити це поступово, скидати зайву вагу та позбавлятися шкідливих звичок, або принаймні знижувати їх шкідливий вплив на себе. Це включає зменшення куріння, помірне вживання алкоголю і поліпшення харчування.

5. Твої потреби знизилися до мінімуму


Якщо твої потреби зменшилися до мінімуму, обмежуючись лише базовими фізіологічними потребами, як-от їжа, вода, сон, і, можливо, предмети особистої гігієни, це може свідчити проблему. Це називається втратою інтересу до життя і собою загалом.

Людина відрізняється від тварин тим, що має більш високі потреби і амбіції. Інакше ми досі жили б у печерах і готували м'ясо на відкритому вогні. Але навіть вогонь, по суті, є надмірністю, і люди якось існували без нього протягом багатьох тисяч років.

Що робити:
У минулому ти, мабуть, мріяв про щось більше, ніж просто задоволення базових потреб, таких як їжа та сон. Ти бачив своє майбутнє інакше. Важливо розібратися, коли ти відчув розчарування і здався. Зазвичай люди просто стверджують, що не вистачає грошей на великі мрії, але найчастіше це не так. Напевно, ти не можеш собі дозволити розкішні мандрівки по всьому світу, але щоб вибратися за місто, не потрібні мільйони. Іноді варто вибирати доступні альтернативи, ніж мріяти про недосяжний оригінал. Вибери пріоритетну мету та керуй своїми витратами з урахуванням цієї мети.

6. Тобі подобається життя в режимі «День бабака»


Якщо ти насолоджуєшся рутинним життям, де все передбачувано і не відбувається нічого несподіваного, це може говорити про те, що ти зупинився у своєму розвитку. Замість шукати диво і допускати можливі зміни, ти дотримуєшся зони комфорту, уникаючи нових та несподіваних подій, які могли б принести приголомшливі зміни. Якщо ти відчуваєш задоволення від такого "Дня бабака" життя, це може свідчити про твій страх перед зовнішнім світом та нецікавість до справжнього життя. У такій ситуації малоймовірно досягти чогось значущого, і глибоко всередині ти, мабуть, усвідомлюєш це. Таким чином, замість того, щоб жити повним життям, ти обмежуєш себе рутиною, незважаючи на те, що попереду може бути багато цікавих можливостей.

Що робити:
Можливо, ти знайомий із почуттям заздрості до інших людей та їх здобутків. Це почуття може виникати через різні речі, якими ти хотів би володіти, але в тебе їх немає. У кожної людини свої пріоритети та мрії: хтось мріє про нову машину, інші мріють про подорожі, треті прагнуть визнання та самореалізації.

Спробуй замінити заздрість іншим на роздратування стосовно себе. Адже, зрештою, це ти сам нічого не робиш, щоб досягти своїх бажань. Ніхто, включаючи життя, не зобов'язаний дарувати тобі все, що ти хочеш. Можливо, настав час перестати шкодувати себе і перестати бачити непереборні бар'єри скрізь? Почни міняти хоча б щось у своєму житті, чи це вибір іншого магазину або перегляд фільмів на іншому сайті. Найкраще, якщо зможеш позбавитися роботи, яка залишає тебе розчарованим і вичавлює з тебе душу.
Сподобався матеріал? Підтримай сайт і поділись матеріалом з друзями! :)
Опублікував admin
Подібні публікації
Секрети легкого завоювання довіри: 10 корисних звичок
Возможно, ты считаешь себя добрым человеком, который не желает никому вреда, но это само по себе не гарантирует, что окружающие будут доверять тебе. Даже если ты профессионал в своем деле и искренне стремишься помочь другим, это не всегда достаточно. В итоге, доверие к тебе зависит от множества факторов, и люди делают свой выбор, основываясь на том, как ты ведешь себя в повседневной
8 фундаментальних істин про гроші, які слід знати кожному
Гроші є мотивацією, через яку більшість людей змушені вставати з ранку, вирушати на роботу та терпіти 9-годинний робочий день п'ять днів на тиждень. Все це робиться з метою мати можливість купувати те, що ми хочемо, обмежуючись нашою зарплатою та кредитним лімітом. Багато людей, навіть заробляючи великі гроші, не мають фінансової грамотності і не знають, як правильно розпоряджатися
Майстерність обмеження: вміння відрізняти головне від другорядного
У каждого из нас накладывается множество обязанностей и задач, которые могут ограничивать наше время. Электронные письма, на которые требуется ответить, домашние дела, забота о питомцах, заброшенный автомобиль и многое другое. Эти мелкие, на первый взгляд, детали способны забрать у нас целый день, украсть всю свободную минуту. К концу дня мы чувствуем себя изможденными, словно выжатыми
Запасний план на життя. Як підготується до будь-якої ситуації у житті
Что произойдет, если нарушится привычный порядок вещей? Возможно, мы потеряем работу, расстанемся со своей второй половинкой, останемся без денег, без крыши над головой, столкнемся с законом или столкнемся с другой неприятностью. Иногда одно неприятное событие может вызвать цепную реакцию, подобную падающим домино. Жизнь полна разных ситуаций, но мы редко готовы к ним, точнее говоря,
Не робота, а ці 5 аспектів зроблять вас багатими
До сих пор никому не удавалось стать богатым, ограничиваясь лишь заработком на пропитание. Основатель и глава TranZact, Чарльз Типс, подчеркнул этот факт, утверждая, что его отец часто повторял: "Еще никому не удалось обогатиться, зарабатывая только на пропитание." Однако какой аспект финансовой успешности ускользает от большинства людей? Важное значение имеет, по вашему
Коментарі
Додати коментар
Додати свій коментар:
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:
 • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
  heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
  winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
  worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
  expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
  disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
  joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
  sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
  neutral_faceno_mouthinnocent
Введіть два слова, показані на зображенні: *
Топ Коментарі Архів
Анатолий пише:
Выбор фото. Все предоставленные ею до 200шт. (потом было добавлено еще столько-же)- фото были низкого качества).
Анатолий пише:
Изначально, был против публичного обсуждения, но сын убедил меня в обратном. Она поливает меня и мою семью грязью и
Lara911 пише:
Я ще коли читала перший пост що тоді хотіла поцікавитись, а де можна ознайомитись з творчістю Людмили? Гугл нічого не
«    Грудень 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2023 (66)
Жовтень 2023 (54)
Вересень 2023 (92)
Серпень 2023 (68)
Липень 2023 (83)
Червень 2023 (96)
Опитування
Чи розкажете ви про нас своїм друзям?